Archív
Workshop na tému:

"Mobilný telefón môj priateľ v aktívnom živote."

Pred pár rokmi predstava staršieho dôchodcu s mobilným telefónom u nás vyvolávala prekvapenie. Dnes sa jedná už o bežný jav, ktorý je však pre mnohých starších občanov utrpením. Manipulácia s mobilným aparátom pre nich nie je tak prirodzená a nad každým stlačením klávesu premýšľajú. Preto je pre nich veľmi dôležité jednoduché ovládanie, čitateľný displej a čo najmenej funkcií.

V stredu 18.4. o 10,00 a o 14,00 hod. sa v našom zariadení uskutočnil workshop pod názvom "Mobilný telefón môj priateľ v aktívnom živote", ktorého sa zúčastnilo viac ako 50 seniorov. Súčasťou workshopu bola okrem projekcií krátkeho filmu aj práca so zapožičanými mobilnými telefónmi s ľahkým ovládaním vyvinutým pre starších užívateľov. Prístroje si zúčastnení seniori skutočne pochvaľovali.

18.04.2012 16:33
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Prenájom spoločných priestorov

VIA LUX – DSS a ZpS vyhlasuje zámer na prenájom časti spoločných priestorov vo vstupnej hale VIA LUX – DSS a ZpS, Andraščíkova 2, Košice-Barca na umiestnenie 1ks samoobslužného nápojového automatu a 1ks samoobslužného automatu rýchleho občerstvenia.

Zámer na prenájom

 

 

 

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS