Archív
Vianočné trhy 2012

Najkrajšie sviatky roku už nezadržateľne klopú na dvere a ten kto ešte rozmýšľal nad darčekmi pre svojich najbližších, mohol sa pre nejaké rozhodnúť na vianočných trhoch, ktoré sme pre našich klientov usporiadali v pondelok 17. decembra 2012. Vianočné trhy sa konajú v našom zariadení pravidelne každý rok. Klienti a ich príbuzní, ale aj zamestnanci zažili radostnú vianočnú atmosféru s vianočnými oblátkami a punčom. Zamestnanci zariadenia, predovšetkým menej mobilným obyvateľom, pripravili možnosť zakúpiť si niečo len tak pre radosť ale aj darčeky pre svojich najbližších.

19.12.2012 08:33
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Oznam

 OZNAM 

Od 23.3.2020 až  do odvolania zariadenie VIA LUX- DSS a ZpS z protiepidemiologických dôvodov neprijíma od rodinných príslušníkov žiadne veci, ktoré donesú svojim príbuzným, t.j našim prijímateľom.

 ZÁKAZ NÁVŠTEV

 Na základe nariadenia ústredného krízového štábu SR sú od 6.3.2020 zakázané návštevy vo všetkých zdravotníckych zariadeniach a všetkých domovov sociálnych služieb.

Tento zákaz platí do odvolania.

 Uvedené opatrenie slúži k zamedzeniu rizika šírenia respiračných chorôb a k ochrane zdravia a života našich prijímateľov.

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS