Archív
VIANOCE - magické sviatky . . .

Pred Štedrým dňom sa v zariadení VIA LUX konalo predvianočné posedneie prijímateľov a zamestnancov. Na túto spoločenskú akciu prijali pozvanie starosta MČ Barce p.František Krištof a poslanci tejto MČ, ktorých srdečne privítala p.riaditeľka. Priestory jedálne boli zaplnené do posledného miesta. Atmosféru Vianoc priblížili členovia dramatického krúžku, ktorí vystúpili s pásmom "Vianočná poviedka". Do programu prispela básňou o Vianociach prijímateľka ZpS p.Vargová Margita. Vystúpenie sa všetkým páčilo o čom svedčil aj ich búrlivý potlesk. V závere sa celou jedálňou niesol spev Vianočných kolied. 

Bodku za všetkým urobila p.riaditeľka, tak ako aj p.starosta, ktorí popriali prijímateľom a zamestnancom zariadenia pokojné prežitie Vianočných sviatkov.

T.Vašková, 31.12.2014 10:42
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Prenájom spoločných priestorov

VIA LUX – DSS a ZpS vyhlasuje zámer na prenájom časti spoločných priestorov vo vstupnej hale VIA LUX – DSS a ZpS, Andraščíkova 2, Košice-Barca na umiestnenie 1ks samoobslužného nápojového automatu a 1ks samoobslužného automatu rýchleho občerstvenia.

Zámer na prenájom

 

 

 

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS