Archív
Valentín 2013

Sviatok sv. Valentína je sviatkom všetkých zamilovaných a slávi sa už niekoľko desaťročí v rôznych kútoch sveta. Rovnako aj v našom zariadení nezabúdame na manželské a partnerské páry našich prijímateľov, pre ktorých sme 14. februára pripraviliv jedálni zariadenia valentínske posedenie. V úvode z radov prijímateľov predniesla báseň O láske pani Martinská a členky spevokolu LUX zaspievali zamilované piesne. V krátkom valentínskom teste sme oživili spomienky našich párov na prvé stretnutie, najkrajší zážitok, svadobný deň a iné zážitky. Páni mali príležitosť pohladiť srdcia svojich dám valentínskym vyznaním v podobe Valentínky. Tento sviatok má v sebe veľké čaro a aspoň kúsok z jeho posolstva by mal byť v každom dni počas celého roka.

15.02.2013 09:31
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Oznam

 OZNAM 

Od 23.3.2020 až  do odvolania zariadenie VIA LUX- DSS a ZpS z protiepidemiologických dôvodov neprijíma od rodinných príslušníkov žiadne veci, ktoré donesú svojim príbuzným, t.j našim prijímateľom.

 ZÁKAZ NÁVŠTEV

 Na základe nariadenia ústredného krízového štábu SR sú od 6.3.2020 zakázané návštevy vo všetkých zdravotníckych zariadeniach a všetkých domovov sociálnych služieb.

Tento zákaz platí do odvolania.

 Uvedené opatrenie slúži k zamedzeniu rizika šírenia respiračných chorôb a k ochrane zdravia a života našich prijímateľov.

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS