Archív
Minimaratón vozičkárov 2012

Súťažilo sa v kombinovaných družstvách, v ktorých sa okrem vozičkárov nachádzali aj klienti s chodítkom a chodiaci klienti. Trať so štyrmi kuželkami bola takým malým slalomom, ktorý museli zdolať najprv vozičkári s doprovodom, potom klienti tlačiaci chodítko. Ľahké to nemali ani chodiaci klienti, ktorí zasadli do invalidných vozíkov a trať museli prejsť na "štyroch kolesách". Po absolvovaní trate všetkými súťažiacimi, si ju nesúťažne vyskúšali aj niektorí dobrovoľníci z obecenstva. Najviac úsmevov na tvárach prítomných však vyvolali výkony zdravotných sestier, ktoré sa na výzvu klientov na trati poriadne potrápili. Uznali, že pohybovať sa s invalidným vozíkom je naozaj náročné. Po ocenení tých najlepších vecnými cenami si všetci športovci pochutnali na kynutých koláčikoch, ktoré pripravili pekárky z radov klientok.

19.10.2012 14:16
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Oznam

 OZNAM 

Od 23.3.2020 až  do odvolania zariadenie VIA LUX- DSS a ZpS z protiepidemiologických dôvodov neprijíma od rodinných príslušníkov žiadne veci, ktoré donesú svojim príbuzným, t.j našim prijímateľom.

 ZÁKAZ NÁVŠTEV

 Na základe nariadenia ústredného krízového štábu SR sú od 6.3.2020 zakázané návštevy vo všetkých zdravotníckych zariadeniach a všetkých domovov sociálnych služieb.

Tento zákaz platí do odvolania.

 Uvedené opatrenie slúži k zamedzeniu rizika šírenia respiračných chorôb a k ochrane zdravia a života našich prijímateľov.

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS