Archív
Jarná brigáda 2019

Ako sa stalo dobrým zvykom, aj na jar 2019 sa uskutočnila jarná brigáda, na ktorej sa stretli všetci tí, ktorým nie je ľahostajné okolie a prostredie, v ktorom žijú. Spoločnými silami sa nám podarilo uskutočniť mnoho prác, bez ktorých by prostredie nebolo až také príjemné. Podarilo sa nám vyčistiť priestor pod balkónmi, vyzametať a vyčistiť okolie chodníkov, poumývať okná v jedálni, upratať átrium zariadenia a pripraviť políčko na jarnú výsadbu sadeníc. Po úprave okolia čakalo v átriu zariadenia malé občerstvenie pre všetkých, ktorí mali veľkú radosť zo skrášlenia svojho najbližšieho okolia.

22.04.2019 12:51
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Oznam

 OZNAM 

Od 23.3.2020 až  do odvolania zariadenie VIA LUX- DSS a ZpS z protiepidemiologických dôvodov neprijíma od rodinných príslušníkov žiadne veci, ktoré donesú svojim príbuzným, t.j našim prijímateľom.

 ZÁKAZ NÁVŠTEV

 Na základe nariadenia ústredného krízového štábu SR sú od 6.3.2020 zakázané návštevy vo všetkých zdravotníckych zariadeniach a všetkých domovov sociálnych služieb.

Tento zákaz platí do odvolania.

 Uvedené opatrenie slúži k zamedzeniu rizika šírenia respiračných chorôb a k ochrane zdravia a života našich prijímateľov.

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS