Archív
Celodenný výlet - Betliar 2019

Príjemné aprílové počasie sme s našimi klientmi využili na návštevu rozprávkového kaštieľa a nádherného parku v Betliari. Kaštieľ ako reprezentačné lovecké sídlo je jedným z najkrajších na Slovensku, o čom sme sa aj osobne presvedčili. Interiér kaštieľa je bohatý na zbierky umeleckých a exotických predmetov, loveckých trofejí, kníh, malieb i vzácneho dobového nábytku, čo svedčí o vkuse a prepychu jeho niekdajších vlastníkov Andrássyovcov. Kaštieľ je obklopený krásnym anglickým parkom so vzácnymi drevinami, romantickými stavbami, fontánami, jazierkami a umelo vytvoreným vodopádom s nádržou, kde začiatkom 20. storočia majitelia chovali ľadové medvede.

Celodenný výlet si všetci zúčastnení naplno užívali a domov sa vrátili príjemne unavení s kopou nových zážitkov.

06.05.2019 15:28
Vyhľadávanie
Galéria fotografií

Kalendár udalostí
Oznam

 OZNAM 

Od 23.3.2020 až  do odvolania zariadenie VIA LUX- DSS a ZpS z protiepidemiologických dôvodov neprijíma od rodinných príslušníkov žiadne veci, ktoré donesú svojim príbuzným, t.j našim prijímateľom.

 ZÁKAZ NÁVŠTEV

 Na základe nariadenia ústredného krízového štábu SR sú od 6.3.2020 zakázané návštevy vo všetkých zdravotníckych zariadeniach a všetkých domovov sociálnych služieb.

Tento zákaz platí do odvolania.

 Uvedené opatrenie slúži k zamedzeniu rizika šírenia respiračných chorôb a k ochrane zdravia a života našich prijímateľov.

Ďakujeme

Ďakujeme za sponzorský dar pani Štefánii Bereczovej,

ktorá nášmu zariadeniu darovala klavír na spríjemnenie pekných chvíľ.

 

 

Powered by: Profistranky CMS